O nas

teatRegeneracja powstał przede wszystkim ze wspólnej pasji. Zebrane doświadczenia na drogach zawodowych, zdobyta wiedza, wypracowany warsztat oraz chęć rozwoju zawodowego, osobistego i artystycznego doprowadziły nas do stworzenia projektu, który przede wszystkim umożliwia nam w pełni autorskie działanie. Nasz zespół tworzą specjaliści – aktorzy, reżyserzy, animatorzy, instruktorzy teatralni i absolwenci wyższych szkół teatralnych.

Zakres naszego działania jest bardzo szeroki – od animacji na weselach, komuniach itp., oprawy artystycznej wszelkiej imprezy, organizacji kolonii
i zimowisk przez warsztaty teatralne dla każdej grupy wiekowej aż po spektakle teatralne.

Posiadamy profesjonalny sprzęt (nagłośnienie oraz oświetlenie teatralne), co dodatkowo podnosi poziom artystyczny naszych usług. Ponadto, posługujemy się autorskimi scenariuszami, zarówno spektakli teatralnych jak i imprez, a na potrzeby przedstawień tworzymy również autorską muzykę.

Jesteśmy gotowi do działania, otwarci na potrzeby klientów, a także spragnieni wyzwań. Jedyne co nas ogranicza, to Twoja wyobraźnia! Już dziś skontaktuj się z nami!